Kilka pomysłów dekoracji metalowej donicy!

0

Dzisiaj porozmawiamy o dekoracji, ale nie tylko jakieś tam dekoracji: dekoracji stalowej donicy! Niezależnie od tego, czy jest to taras, czy ogrodowa przestrzeń, metal jest wszędzie odpowiedni.

donice corten w ogrodzie

 Zajmiemy się dekoracją metalowych sadzarek ziołowych lub po prostu metalowych pojemników ogrodowych. Odkryj z nami jak zrobić świetną dekoracje donicy ze stali corten.

Dekoracje metalowe do wyboru

Być może zastanawiasz się, jak ozdobić swój ogród lub taras? Mamy dla Ciebie inspirację. Kształty zwierząt, kwiatów lub świątecznych przedmiotów, takich jak jaja wielkanocne. Elementy perspektywiczne dodają objętości kwiatowym ozdobom. Metalowe obiekty dekoracyjne oferują wiele możliwości przyniesienia osobistego dotyku w ogrodzie.

Stal – stal nierdzewna, a nawet aluminium dostosowuje się do całej dekoracji od najmodniejszej do najbardziej vintage. Nie da się ukryć przed Tobą, prawdziwej gwiazdy dekoracji ogrodu, jaką jest stal corten!

Metalowe etykiety na zioła

Kto nigdy nie znalazł się przed donicą z ziołami, nie znając dokładnej nazwy konkretnej rośliny? Jeśli nie jesteś tym przypadkiem, jesteś świetnym ogrodnikiem. Aby mieć pewność, że nie popełnisz już więcej tego błędu, znaleźliśmy idealne rozwiązanie z metalu: metalowe etykiety (lub marker roślin) dla ogrodu warzywnego i donicy.

W tym projekcie po prostu możemy użyć konfiguratora do produkcji etykiet dla roślin, wyglądającego trochę jak szablon. W zależności od twoich roślin wszystko jest możliwe. Wykonane z odpornej stali nierdzewnej, ocynkowanej, a nawet ze stali corten metalowe etykiety ustrzegą Cię przed popełnieniem błędu podczas zbiorów.

Ochrona metalowej sadzarki

Po porządkach wiosennych zawsze spotykamy stare donice lub pojemniki, które mogłyby przejść metamorfozę. Po krótkiej ocenie przyjdzie nam pomysł: dlaczego ich nie odnowić w celu ochrony metalu przed korozją?

To powiedziawszy, metal staje się coraz bardziej popularny pod względem projektów. W zależności od wielkości twoich donic, można zaktualizować najstarsze w mgnieniu oka. A te z cortenu same się zregenerowały i zabezpieczyły przed korozją.

Po zakończeniu projektu nasz konfigurator pozwoli Ci utworzyć najlepsze zabezpieczenia sadzarki z każdej linii!

Jeśli ten projekt Cię zainspiruje, nie wahaj się wykorzystać tego artykułu w temacie dekoracji metalowej ogrodu!

Wraz z nadchodzącymi dniami i zbliżającą się wiosną z pewnością pomyślisz o przeprojektowaniu swoich doniczek. Jeśli te dzieła Cię zainspirowały, nie wahaj się opowiedzieć nam w komentarzach. Przecież wiemy, że nasza społeczność jest kreatywna, możesz wysłać nam swoje najpiękniejsze dzieła bez ograniczeń. Z przyjemnością podzielimy się swoimi najpiękniejszymi projektami w sieciach społecznościowych, więc jeśli chcesz zostać gwiazdą ogrodu, to nadszedł czas!

Dodaj komentarz