Aranżujemy kącik wypoczynkowy w ogrodzie z technorattanem

0

Wybudowaliśmy dom, wykończyliśmy wnętrze i odetchnęliśmy z ulgą. Zaraz, zaraz – a co z ogrodem? Zielona przestrzeń wokół domu stwarza wiele możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu.

meble z technorattanu

Aby spędzanie czasu było komfortowe, warto zaopatrzyć się w zestaw mebli ogrodowych, którym niestraszne palące słońce i deszcz

Zestaw mebli technorattanowych o opływowych kształtach

Poszukujesz mebli, które będą inne niż wszystkie? Nie lubisz designerskiej sztampy i cenisz nietypowe rozwiązania? W takim razie do gustu przypadnie Ci zestaw mebli ogrodowych tarasowych z rattanu. Zaokrąglony, ergonomiczny kształt, elegancki ciemnobrązowy kolor i funkcjonalność – oto najważniejsze cechy tego zestawu. Rattan syntetyczny, z którego wykonano meble, jest odporny na działanie promieni UV. Niestraszny mu też deszcz. Wytrzymałość sprawia, że zestaw sprawdzi się w czasie sezonu letniego i wczesnojesiennego. Wygodne siedzisko zachęca do zaczytywania się w pasjonującej książce. W skład zestawu wchodzą dwa krzesła i stolik ze szklanym blatem.  

Jasne, letnie akcenty sprzyjają wypoczynkowi

Zestaw mebli rattanowych urzeka swoją jasną stylistyką i lekką konstrukcją. Stylowy wygląd mebli nadaje prestiżu przestrzeni ogrodowej i zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Funkcjonalna sofa sprawdzi się podczas sobotniej imprezy w ogródku, umożliwi też wypoczynek w długie upalne popołudnia. Dla większego komfortu, proponujemy dokupienie do tego zestawu parasola, dzięki któremu ostre słońce nie będzie zakłócać naszej drzemki.  

Drewno akacjowe – alternatywa dla technorattanu w ogrodzie

Nie przepadasz za technorattanem? Nie martw się! Mamy dla niego alternatywę. Meble ogrodowe mogą być wykonane z solidnego drewna akacjowego, które dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne i zachowuje doskonały wygląd na lata. Takie parametry ma stół obiadowy o wielkości 160 x 90 centymetrów. Stół zachwyca lekkością konstrukcji i pogodną kolorystyką. Można dobrać do niego krzesła z tej samej serii. Zarówno stół, jak i krzesła znajdziesz w sklepie internetowym

Buju, buju

Większość z nas większość czasu w ciągu dnia spędza w pozycji siedzącej. Ciężko czytać książkę czy przeglądać gazetę stojąc, można jednak nieco zmienić ustawienie ciała. Pomoże w tym huśtawka, która jest genialna w swojej prostocie. Modna kolorystyka i wyszukany kształt tworzą spójny mebel, w którym naładujemy baterie na kolejne wyzwania dnia codziennego. Relaks w tej huśtawce jest jedyny w swoim rodzaju i nieporównywalny z niczym innym.

Poszukujesz mebli, które będą inne niż wszystkie? Nie lubisz designerskiej sztampy i cenisz nietypowe rozwiązania? W takim razie do gustu przypadnie Ci zestaw mebli ogrodowych tarasowych z rattanu (na przykład firmy Paged).

Dodaj komentarz