Białe pomysły na odmianę Twojego domu

0

Biel jest zwykle kolorem, który wybieramy, gdy potrzebujemy czystego podłoża, aby rozjaśnić pomieszczenie lub zrównoważyć inny odważniejszy wybór kolorów.

białe pomysły w twoim domu

Biały jest świetnym wyborem, który pomoże ci wykonać wszystkie powyższe czynności, ma o wiele większy potencjał.

W gamie Dulux Heritage mamy całe spektrum oszałamiających, wyrafinowanych białych odcieni, z których każdy zapewnia inny wygląd i wrażenie. Od chłodnych, rześkich bieli po miękkie kremy maślane i ciepłe, przytulne odcienie, biel jest bardziej zróżnicowana, niż mogłoby się wydawać.

Możesz je wszystkie łatwo poznać, korzystając z  karty kolorów Dulux Heritage. Znakomita paleta kolorów jest zorganizowana w jasne, średnie i głębokie odcienie, co daje szereg odcieni, które mogą stworzyć prawie każdy nastrój lub otoczenie.

Skorzystaj z kilku wskazówek ekspertów i zainspiruj się czterema sposobami, w których biel może zmienić twoją przestrzeń…

Tło dla wyskakujących kolorów

Jeśli chcesz odważnego koloru, którym chcesz podkreślić w swoją przestrzeń, to biel jest idealnym odcieniem, który będzie stanowić piękne tło i pozwoli, aby bardziej wyróżniające się odcienie znalazły się w centrum uwagi. Indian White to świetny wybór w tym przypadku, ponieważ jest niesamowicie elastyczną, bladą, chłodną bielą, idealną, aby pomóc innym kolorom zaistnieć. Połącz go z Beachcomb Grey, miękkim, stonowanym odcieniem, a uzyskasz nie tylko tonalną kombinację kolorów, ale także będziesz mieć idealne tło dla głośniejszych odcieni.

Odcień skandynawskich klimatów

Nie jest łatwo być ograniczonym w wyborze wystroju, a jednocześnie sprawić, by przestrzeń była przytulna. Ale jeśli chcesz osiągnąć minimalistyczny styl Scandi, chłodna, rześka biała wełna Romney jest odcieniem, którego potrzebujesz. Dodaj mieszankę teksturowanych akcesoriów w delikatnych odcieniach, aby uczynić Twój pokój ciepłym i zachęcającym, a otrzymasz czystą, prostą, ale przytulną przestrzeń, która jest super stylowa.

Czy biel może być przytulna?

Oczywiście, że tak, wystarczy odpowiedni odcień. Ciepłe biele, takie jak York White i Grecian White , dodają głębi koloru do przestrzeni, która natychmiast tworzy ciepłe powitanie, dlatego są szczególnie odpowiednie do miejsc, do którego chcesz zaprosić, takich jak wejście do domu. Ciepło przebija się przez te kolory dzięki pigmentom najwyższej jakości, które gwarantują doskonałą głębię koloru i luksusowo gładkie wykończenie.

Twoja własna biała przystań

Czyste białe ściany mogą naprawdę pomóc oczyścić umysł, pomóc się zrelaksować i zakończyć pracowity dzień. Dlatego czysta, ale niezbyt jasna biel, taka jak Wishbone White, w sypialni to zawsze świetny pomysł. Nie oznacza to jednak, że odrobina koloru nie może znaleźć się w twoim miejscu, aby wprowadzić kontrast. Spróbuj pomalować sufit w naturalnym, ziemistym odcieniu, takim jak Sage Green, a otrzymasz spokojną przystań i idealne miejsce na odpoczynek.

Możesz zapoznać się ze wszystkimi wspaniałymi bielami z kolekcji Heritage  przeglądając niektóre z naszych ulubionych białych wzorów na naszych stronach online.

Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoją historią kolorów korzystając z kontaktu. Możesz wyróżnić się na naszym Instagramie i Facebooku! https://www.facebook.com/doniceduzepl/

Dodaj komentarz