Jak powstają doniczki z laminatu: ukradkowe spojrzenie na produkcję donic z włókna szklanego

0

Patrzymy na hurtowego producenta najwyższej jakości ręcznie robionych doniczek z włókna szklanego.

doniczki z włókna szklanego

Producent deklaruje trwałe i stylowe doniczki, które są odpowiednie zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych i mogą wzbogacić dowolną przestrzeń komercyjną lub mieszkaniową.

Fabryka znajduje się w Polsce, w granicach kujawsko-pomorskiego województwa. Dzięki łatwemu dostępowi do różnych spedytorów w zachodnim stylu zarządzania, są oni w stanie zaoferować równowagę najlepszych praktyk biznesowych ze Wschodu i Zachodu.

Energiczny zespół wykwalifikowanych inżynierów i rzemieślników produkuje ponad siedemdziesiąt standardowych projektów doniczek, a także wiele projektów na zamówienie, co pozwala klientom wdrażać wszelkiego rodzaju projekty. Dołącz do nas w wirtualnej podróży i zobacz, jak tworzone są donice w profesjonalnej dobrze zorganizowanej fabryce!

Etapy produkcji doniczek z włókna szklanego

1. Dla każdej konstrukcji doniczki, standardowej lub niestandardowej, tworzona jest forma dokładnego rozmiaru, kształtu i wymiarów produktu końcowego. Nic dziwnego, że sama forma jest również wykonana z włókna szklanego!

2. Forma jest wypełniona odpowiednią proporcją włókna szklanego i wysokiej jakości żywicy poliestrowej. Na początku żywica wlewana jest do formy i równomiernie ręcznie rozprowadzana. Arkusze włókien odpowiednio są wycinane, kształtowane i wkładane do formy, a następnie dodaje się żywicę. Procedura jest powtarzana, aż uzyskany zostanie pożądany rozmiar i kształt donicy.

3. Po częściowym związaniu donica jest usuwana z formy i sprawdzana pod kątem szorstkich lub wystających powierzchni, a następnie wstępnie obrabiana i odstawiana do wyschnięcia. Średni czas potrzebny na ustabilizowania włókna wynosi 3-5 dni.

4. Kiedy sadzarka jest wystarczająco trwała, trafia do działu wykończeniowego, gdzie wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy obrabiają ją ręcznie. Na tym etapie nadmiar materiału jest usuwany z donicy i jest równomiernie piaskowana, tak aby powierzchnia donicy była gładka.

5. Doniczka jest następnie odkurzana i malowana czerwonym podkładem. To dodaje donicy kolejną wodoodporną warstwę, a także daje zespołowi możliwość kontroli i sprawdzenia jakości wykończenia.

6. W zależności od rodzaju zamówienia i miejsca docelowego donica jest pokryta standardowym szarym podkładem i/lub kolorem wybranym przez klienta.

7. Pył jest usuwany po raz ostatni, donica jest zapakowana i rozpoczyna długą podróż do czyjegoś salonu lub biura!

Firma produkująca donice z włókna szklanego wprowadziła standardy produkcyjne

1. Własna kontrola jakości

Prowadzą wszystkie kontrole jakości podczas procesu produkcyjnego od początku do końca. Oznacza to, że żadna osoba trzecia nie jest zaangażowana w proces produkcyjny, a rzemieślnicy w pełni odpowiedzialni za jakość swoich produktów.

2. Motywowany zespół

Zespół składa się z około 50 osób. Struktura firmy opiera się na kontroli jakości produktu na każdym etapie procesu produkcyjnego. Większość pracowników pracuje przez kilka lat, otrzymuje dobre wynagrodzenie i traktuje każdą donicę jako własne dzieło sztuki.

3. Donica na żądanie

Producent rozumie, że niektóre projekty wymagają dostosowanych specyfikacji, a zespół jest gotowy przekształcić swój konkretny projekt doniczki do koncepcji oczekiwanego produktu. Wszystkie doniczki na żądanie są wytwarzane w fabryce z tych samych materiałów o najwyższej jakości, co standardowe doniczki i wszystkie są równie ściśle testowane pod względem jakości.

4. Konkurencyjne czasy wdrażania

W zależności od lokalizacji odbiorcy standardowy czas dostawy wynosi około 45–60 dni. Zamówienia niestandardowe mogą być przetwarzane w ciągu 90 dni, ponieważ wymagają one precyzyjnego renderowania 3D i czasu do wykonania formularzy odpowiednich, aby wykonać zamówienie oczekiwane przez klienta. Nasz minimalny rozmiar zamówienia to pojemniki w ilości wysyłkowej 20 szt. Kształt nie wpływa na zamówioną ilość.

5. Hurtowe doniczki mają najwyższą jakość

Szeroka gama produktów hurtowych – donic z włókna szklanego obejmuje duże komercyjne doniczki w różnych rozmiarach i kształtach tradycyjnych, przejściowych i współczesnych wzorów. Firma działa niestrudzenie, aby ich doniczki z włókna szklanego miały nie tylko najwyższą jakość na rynku, ale także by były najbardziej postępowe i eleganckie.

Nowinki można znaleźć w luksusowych, ekskluzywnych oddziałach w Polsce i Europie, we wszystkich przedsiębiorstwach komercyjnych, centrach handlowych, lotniskach i instytucjach edukacyjnych. Produkty z włókna szklanego są lubiane przez globalnych hurtowników ogrodniczych, firmy deweloperskie, duże hurtownie detaliczne, firmy architektoniczne i projektowe oraz wiele innych.

Szklane włókno jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów kompozytowych z którego produkowane są donice, pamiętaj, aby sprawdzić dlaczego jest tak popularne! https://donice-duze.pl/donice-z-laminatu

Dodaj komentarz