Donice miejskie z cortenu będą odpowiednie do obsadzenia dużymi drzewami

0
donice corten w przestrzeni miejskiej

donice ozdobne-aranżacja przestrzeni miejskiej

Jest wiele roślin, które efektownie wyglądają w dużych donicach miejskich. Donice do wystroju skwerów tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną, które mają bardzo rozbudowany system korzeniowy. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd, deptaka lub otoczenia basenu miejskiego. Donice obszerne z cortenu ze względu na dużą różnorodność rozmiarów oraz wzorów można swobodnie dopasować do konkretnej wizji aranżacyjnej.

Wysokie i duże donice miejskie wykonane z blachy corten prezentują się bardzo estetycznie, będą idealne dla krzewów czy kwiatów zapuszczających korzenie głęboko i potrzebujących solidnego podparcia. Rośliny tropikalne zdecydowanie wolą pełne słońce i regularne nawożenie, aby wyglądały doskonale i cieszyły oczy przez wiele sezonów. Proste kształty donic ogrodowych miejskich tworzą wyrazisty element dekoracji, pasują do każdego typu roślin, tworząc wyjątkowo harmonijny obraz. Donice z cortenu na skwerach dobrze wyglądają, ale przede wszystkim wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych. Z takich donic możemy czerpać radość na lata.

Donice dekoracyjne wysokie z cortenu o dużych rozmiarach

Podgrzej ciepło w swoim ogrodzie, pakując do dużych donic ogrodowych z cortenu tropikalne piękności, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie, pielęgnacji i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub tarasu. Plus, jeśli mieszkasz na północy, po prostu przynieś je na zimę do oranżerii. Duży, przeszklony ogród może mieć spektakularną mieszankę różowego tropikalnego hibiskusa czerwonego mandevilla otaczającego majestatyczną palmę.

Smukła budowa, prosta symetralna forma donic z cortenu, to najlepsze dopełnienie innowacyjnego stylu, w którym dominuje ponadczasowa elegancja. Donice okrągłe dekoracyjne dodadzą uroku, a jednocześnie zapewnią harmonię i uporządkują zieloną przestrzeń. Po duże donice wysokie z cortenu chętnie sięgają właściciele restauracji i hoteli pragnący zachować stylowy charakter otoczenia przytulnego dla przybywających gości tworząc jednocześnie kameralny klimat.

Które donice prostokątne z cortenu wybrać do naszego ogrodu

Donice ogrodowe duże umożliwiają nam wprowadzenie zieleni i roślinności do określonej przestrzeni wszędzie tam gdzie jej brakuje. Donice ogrodowe prostokątne z cortenu będą idealną propozycją wystroju określonego terenu w ogrodzie. Wykonano je ze stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie wydzielają się tlenki miedzi, tak zwana patyna, łudząco przypominająca powszechnie znaną rdzę. Znakomicie sprawdzą się jako donice zewnętrzne.

Proponujemy Państwu niezwykłe donice prostokątne duże, które słyną ze swojej trwałości i stylowego wyglądu. Stal corten to unikatowy sposób na stworzenie niebanalnej kompozycji w przestrzeni miejskiej w ogrodzie lub na tarasie, ich naturalny oryginalny odcień przykuwa uwagę i zachwyca wyrafinowane gusta. Dzięki tym donicom Twój ogród będzie miejscem jeszcze bardziej przytulnym niż dotychczas! Niezależnie od wielkości donic, rośliny z pewnością będą wyeksponowane i stworzą spójną kompozycję z prostym designem donicy z cortenu.

Dodaj komentarz